Veškerá řešení Vašich pohledávek

Skončete s dluhy! Faktury, směnky a nájemné. Vše vyřešíme.

Naše služby

Vymáhání pohledávek

Jsme zde pro lidi, kteří už nechtějí věnovat svůj čas dlužníkovi, došla jim trpělivost nebo už prostě nechtějí poslouchat stále ty samé výmluvy. Dlužnici doufají, že Vás to přestane bavit a zapomenete na ně ale vy jim můžete zařídit nového věřitelé, který nezapomíná.  

Odkup pohledávek

Vykupujeme pohledávky v hodnotách od 10 do 100 000 Kč výhradně na fyzické osoby. Za postoupení vyplácíme částky od 15 % do 50 % nominální hodnoty pohledávky. Výše závisí na složitosti daného případu a solventnosti dlužníka. 

Odkup směnek

Zajímáme se o směnky, které jsou vedeny na jméno – na fyzické osoby.Směnka musí obsahovat jméno směnečníka – toho kdo má platit, datum splatnosti, místo, kde má být placeno a jméno toho, komu má být placeno. 

Poradenství

Rádi Vám telefonicky poradíme s Vaším dlužníkem. Zavolejte a získejte jasnější představu o svých možnostech. Chápeme, že situace, do které Vás neplatič dostal může být zcela nová a dobrá rada se vždycky hodí. S dlužníky jednáme denně a víme jak ně. 

Nechte si pomoci!

Vaše pohledávky už Vás nemusí tížit.

Co dělat když dlužník jen slibuje?

Stanovte si nejzažší termín do kdy jste ochotni na peníze čekat. Pokud dlužník opět svůj dluh nevrátí, tak změnte přístup k dlužníkovi.

Kolik dostanu za svoji pohledávku?

Částka za prodej pohledávky je málo kdy 100 % nominální hodnoty. Vždy záleží na solvetnosti dlužníka. Standard se pohybuje okolo 50 %. Málokdy je to více.

Co dělat s pohledávkou?

Můžete ji prodat, postoupit, řešit soudně, mimo soudně i přez právníky. Hlavně ji nenechte promlčet. Přece nechcete, aby to tomu dlužníkovi jen tak prošlo.

Co dělat když se dlužník odstěhoval do zahraničí?

Vymáhání je možné i v zahraničí. Ale zde se připravte na poplatky za překlady. Kromě poplatku za soudy a právníky se platí za překlad do češtiny, každé stránky.

V čem je tato inkasní společnost jiná než ostatní?

Od věřitele nepožadujeme poplatky, za nic. Chápeme, že pujčít peníze v dobré víře a příjít o ně není príjemné. Požadovat od věřitele další uhrady, za mnohdy nejistý výsledek určitě není náš styl.

Jak mám doložit, že mi někdo dluží?

Od dlužníka si můžete nechat podepsat uznání dluhu. Vždy doporučujeme mít ověřený podpis z pošty ideálně i s potvrzením o převzetí částky (nebo doklad o převodu na účet).

Je vhodné půjčit peníze bez papíru?

Určitě ne. Nikdy, ani kdyby šlo o dobré přátele nebo rodinu. VŽDY požadujte podepsání smlouvy, směnky a podobně. Protože pořádek dělá přátele a příležitost zloděje. Tak jim nedávejte příležitost Vás podvést.

Často kladené dotazy

Pokud hledáte informace o tom, jak naše firma funguje, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás výběr nejčastěji kladených.

Jak to funguje?

Na základě smlouvy o postoupení pohledávky proběhne změna na straně věřitele. Souhlas dlužníka není potřeba.

Kdy dostanu peníze?

Do 5 pracovních dnů od podpisu smlouvy. 

Jak s MV inkaso začít spolupracovat?

Nejrychlejší je nám zavolat nebo poslat e-mail. Odpovíme Vám do druhého dne. 

Co musím dělat po postoupení pohledávky?

V podstatě nic, všechny starosti přešli na naši firmu.

Co když pohledávku nevymohl ani exekutor?

I takovými pohledávkami se zabýváme. S námi můžete získat alespoň část svých peněz.

Co dělat když dlužník neplatí?

Vymáhat pohledávku můžete soudní cestou. Podmínkou pro vrácení soudních poplatku je odeslání předžalobní výzvy dlužníkovi.

Co dělat když dlužník nekomunikuje?

Pokud přestane dlužník komunikovat, tak je to jasná známka toho, že se placení dluhu vyhýbá. V tu chvíli můžete pohledávku řešit soudně nebo ji prodat.

Co když nechci řešit soudy?

Pokud nechcete platit další peníze za právníky a soudy, tak můžete svou pohledávku zkusit vymáhat mimosoudní cestou prostřednictvím inkasní agentury.

Co když nechci dávat peníze za právníky?

V soudním sporu se můžete zastupovat i samy. Právo není jen pro právníky a protože neznalost neomlouvá, tak je vlastně pro všechny. Právo hlavně slouží bdělím, tak nezaspěte promlčecí lhůty jsou nekompromisní.

Co když mi nezaplatili nájem?

Pokud Vám dlužník nechce podepsat uznání dluhu, tak budete muset k soudu dokládat smlouvy o nájmu a čekat v lepším případě rok, v horším déle než bude možné dlužníkovi peníze exekučne zabavit.

Můžu na dlužníka poslat rovnou exekutora?

Bohužel ne, nejdříve je potřeba získat soudní rozhodnutí.

Dodržujeme kodex
Asociace inkasních agentur

Napište si o konzultaci.
Hned se ozveme.

Korespondence

Rybná 716/24,
Praha, 110 00

Kontakty

info@mvinkaso.cz
michal.vavra@mvinkaso.cz

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.